O nas

Witamy w sklepie internetowym FirankoMania

Jeśli szukają Państwo inspiracji aby w prosty i szybki sposób udekorować swoje okna, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jesteśmy firmą prężnie działającą od 2013 roku, z siedzibą w Małopolsce, a na terenie całej Polski oferujemy sprzedaż wysyłkową.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór firan i zasłon zarówno gotowych jak i w metrażu.

Firany gotowe w wielu rozmiarach są dostępne od ręki.

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy usługę szycia na miarę, dzięki czemu możemy uwzględnić różne rozwiązania, oraz dopasować dekoracje do okien o niestandardowych wymiarach.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do indywidualnych klientów ale również mamy na swoim koncie realizacje w różnych placówkach publicznych takich jak szkoły czy domy ludowe. Każde zamówienie szyte na miarę wyceniane jest indywidualnie po wcześniejszym ustaleniu wszystkich szczegółów.

Zazwyczaj w sklepach internetowych nie można niestety obejrzeć materiałów na żywo, ale mamy dla Państwa dobrą wiadomość.

Wszystkie nasze firany i zasłony, zarówno gotowe jak i tkaniny w metrażu, można obejrzeć osobiście między innymi w naszym punkcie stacjonarnym znajdującym się na placu targowym w “Brzesku Okocim” czynnym codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7-15, w sobotę od 7-13, oraz na placach targowych w Niepołomicach, Proszowicach, Zakliczynie, Wietrzychowicach.