O nas

Witamy w sklepie internetowym FirankoMania

Jeśli szukają Państwo inspiracji aby w prosty i szybki sposób udekorować swoje okna, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór firan i zasłon zarówno gotowych jak i w metrażu jak również wszelkich dodatków, gipiur i ozdób.

Dobierzecie Państwo firany oraz zasłony do salonów, pokojów dziecięcych, sypialni oraz kuchni.

 
 

Firany gotowe w wielu rozmiarach są dostępne od ręki.

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy usługę szycia na miarę, dzięki czemu możemy uwzględnić różne rozwiązania, oraz dopasować dekoracje do okien o niestandardowych wymiarach.

 

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do indywidualnych klientów ale również mamy na swoim koncie realizacje w różnych placówkach publicznych takich jak szkoły czy domy ludowe. Każde zamówienie szyte na miarę wyceniane jest indywidualnie po wcześniejszym ustaleniu wszystkich szczegółów.

Zazwyczaj w sklepach internetowych nie można niestety obejrzeć materiałów na żywo, ale mamy dla Państwa dobrą wiadomość.

Wszystkie nasze firany i zasłony, zarówno gotowe jak i tkaniny w metrażu, można obejrzeć osobiście między innymi w naszym punkcie stacjonarnym znajdującym się na placu targowym w “Brzesku Okocim” czynnym codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7-15, w sobotę od 7-13, oraz na placach targowych w Niepołomicach, Proszowicach, Zakliczynie i  Wietrzychowicach. 

Siedziba naszego sklepu internetowego mieści się w Małopolsce, pod adresem Jurków 401, 32-860 Jurków , tam mogą Państwo dokonać również odbioru osobistego złożonego zamówienia.

Wysoka jakość obsługi naszego sklepu internetowego zapewnia szybkie, miłe i przede wszystkim bezpieczne zakupy.

Zapraszamy serdecznie

Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że służymy Państwu fachowym i rzetelnym doradztwem. Pomożemy dobrać odpowiednie produkty do Państwa indywidualnych wymagań.